A Wesselényi LC Lions évadzáró klubülése
Megrendezte LIONS évadzáró klubülését a Wesselényi Lions Club.
bővebben arrow_forwardA Wesselényi LC 1992. április 26-án alakult.
A klub alakulásának csírái egy gimnáziumi barátságból indult ki. A hajdani I. István Gimnáziumban (jelenleg Szent István Gimnázium) osztálytársak voltak Almási Sándor és Pázmányi György. Egy találkozásuk alkalmával közösen találkoztak a Kecskemét Szent István LC egy tagjával, aki nagy lelkesedéssel beszélt a klubjukban végzett munkájukról.
Pázmányi György és baráti köre akkor már hosszú évek óta (több mint 25 éve) aktívan támogatták a DOMI KARITÁSZ-on keresztül a Gödöllői és az Erdőkertesi szociális otthont anyagilag és azzal, hogy személyesen részt vettek olyan akciókon, amiket részükre szerveztek.
A Lions a világ egyik legnagyobb jótékonysági közössége, amely több mint egy évszázada dolgozik azért, hogy jobbá tegye a rászorulók életét. Küldetésünk, hogy önkéntes munkával támogassuk a közösségeket, kiemelt figyelmet fordítva a látásvédelemre, az egészségmegőrzésre, a fiatalok támogatására és a humanitárius kezdeményezésekre. Hisszük, hogy összefogással és felelősségvállalással valódi, tartós változást érhetünk el.
LIONS Clubok Magyarországi Szövetsége
Megrendezte LIONS évadzáró klubülését a Wesselényi Lions Club.
bővebben arrow_forward
A Wesselényi LC pincepörkölttel vendégelte meg a Gödöllői Otthon lakóit, amelyet a lakókkal közösen készítettek el.
bővebben arrow_forward
Gyászoljuk Ildikót! Sajnálattal és mély fájdalommal értesültünk arról, hogy kedves és mindig vidám klubtársunk 2026. 05. 25-én hajnalban távozott az evilági életből. Nyugodjék Békében!
bővebben arrow_forwardA lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.